تعویض کالا

return

برگشت و یا تعویض کالا :

 

خريدار موظف و متعهد مي باشد سفارش خود را در هنگام دريافت از نماينده سايت، پيک و يا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور و مشخصات کالاها مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغايرت در سفارش ، کسري لوازم جانبي و يا ايراد فيزيکي و ظاهري ( از قبيل شکستگي و ... ) از دريافت سفارش خودداري نمايد. بديهي است دريافت کالا يا استفاده از آن به هر نحو به منزله تاييد صحت و کامل بودن سفارش و تاييد سلامت ظاهري کالا مي باشد و پس از آن هيچ گونه اشکال و ايراد ظاهري مورد قبول نمي باشد.

کالاهاي خريداري شده از شهر دیجیتال داراي 7 روز مهلت تست از تاريخ فاکتور مي باشند و در صورت وجود اشکال فني سخت افزاري یا نرم افزاری، کالا  در صورت لزوم و به تشخيص کارشناسان اين مرکز برگشت داده شده و تیم تخصصی شهر دیجیتال مشکل را بررسی و در صورت نیاز تعمیر می کند و در صورت غیر قابل رفع بودن مشکل کالا برای شما تعویض میگردد. پس از این مدت زمان هر گونه خدمات بر عهده شرکت گارانتي کننده مي باشد. با توجه به لزوم تحويل ظاهري کالا توسط خريدار ، بديهي است پس از تحويل هيچ گونه اشکال فيزيکي و ظاهري ( از قبيل شکستگي، له شدگي و ... ) و اشکال نرم افزاري شامل مهلت تست نمي باشد. بدیهی است که مهلت تست 7روزه شامل کالایی مانند تلویزیون که توسط راننده ی شرکت در محل تحویل به خریدار تست می گردد،نمی شود و منحصر به کالاهایی است که قبل از ارسال، وجه ان از مشتری دریافت گردیده و از طریق پست  و یا پیک و... برای مشتری ارسال شده است.


هرگونه برگشت و یا تعویض کالا باید از قبل به فروشگاه  شهر دیجیتال گزارش شود. کارشناسان خدمات پس از فروش شهر دیجیتال ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‏ کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان شهر دیجیتال تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را
با مدل دیگری جایگزین نمایید.
برای برگشت کالای دارای ایراد فنی به شهر دیجیتال، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور،به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

توجه:

- این سرویس اشکال‏‏ های فنی را که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، شامل نمی‏‏ شود.
- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش شهر دیجیتال مشخص شود،در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 24 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- هزینه‏‏ برگشت کالا در صورت تایید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت به عهده خود مشتری است.

جهت اعلام برگشت و یا تعویض کالا به لینک  کالاهای برگشتی مراجعه نمایید.

 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0